Hakkımızda

Biz kimiz, hizmet anlaşımız nedir ? Gelin bizi biraz daha yakından tanıyın.

Biz Kimiz ?

Yıllardır bir motosiklet sürücüsü olarak çok uzun kilometreler katettim. Ancak Türkiye'de motosiklet sürücüsü olmanın zorluklarını da yaşadım ve her birimiz yaşamaktayız.

Motosiklet demek; aşk demektir. Özgürlük ve macera demektir. Ama tüm bunlara karşılık motosiklet üzerinde her an her türlü risklere açığız ve sorun yaşama olasılığımız yüksektir. Şahsen çeşitli nedenlerle motosikletlerimle çok kez yolda kaldım veya başka problemler yaşadım. Ama motosiklet; sevgilimiz, çocuğumuz, en özel arkadaşımızdır. Kısacası büyük ve vazgeçilmez bir sevdadır. O bizi yolda biraksa da biz onu bırakamayız ve başından ayrılamayız.

İşte bu nedenle 2014 yılında Moto Assist'i kurdum ve tam teşekküllü, ekipmanları ile Türkiye'de henüz mevcut olmayan özel bir araç için kolları sıvadım. Gecemi gündüzümü birbirine katarak, motosikletlerin güvenli ve profesyonelce taşınabilmesi için tüm fikirleri değerlendirerek, ustalarımız ve mühendislerimizle bir çalışma başlattık. Nihayet aylar süren emeğimizin sonucunu almış bulunmaktayız.

Motosiklet taşıma sektöründe profesyonelce faaliyet göstermeye başlayan Moto Assist; kararlı, emin ve kendini geliştirmeye açık adımlarla %100 memnuniyet ile yıllarca özgür ruhlara hizmet vermenin mutluluğuyla sizlerle birlikte şeritleri bir bir geride bırakmaya devam ediyoruz.

8 Buçuk Yıllık Tecrübe

Mutlu Motosiklet Sürücüleri

Güvenli Taşıma

ÇÖZÜM ODAKLI