Hizmetlerimiz

Acil ihtiyaçlarınız ve bilgi almak için bize telefon veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz.

Motosiklet Kurtarma Motosiklet Taşıma Römorklu ve Römorksuz Taşıma

Hizmetlerimiz

Motosiklet Kurtarma

Benzin bitmesi, sağanak yağmur, lastik patlaması veya yarılması, zincir kesmesi vb. herhangi bir neden ile şehir içinde yada şehir dışında yolda mı kaldınız ? Motosikletinizin gidonu kilitli ve anahtarlarını mı kaybettiniz ? Ön ya da arka tekeriniz herhangi bir nedenle dönmüyor mu ? Motosikletinizi bir direğe, herhangi bir sabit noktaya çelik halat ile bağladınız ve kilit anahtarını mı bulamıyorsunuz ? Bir trafik kazasına mı maruz kaldınız ? Ön gidon (maşa), ön teker şaseden ayrıldı ve motosiklet karter üzerine oturmuş durumda mı ? Moto Assist'i aramanız yeterli ! Motosikletiniz profesyonelce bulunduğu yerden kurtarılsın ve istediğiniz lokasyona güvenle transferi sağlansın.

Motosiklet Taşıma

Mağazadan sıfır kilometre bir motosiklet aldınız ama teslim almaya vaktiniz mi yok ? Bulunduğunuz şehrin dışında 2.el bir motosiklet satın aldınız ancak kullanmak için zamanınız mı yok ? Ya da mesafe çok uzun ve yol çok riskli mi ? Grup halinde bir geziye mi çıkacaksınız ? Tatile otomobil ya da uçakla çıkıyor ve gittiğiniz lokasyonda motosikletinizin de yanınızda mı olmasını istiyorsunuz ? Bir festival ya da etkinlik için araç mı gerekli ? Moto Assist'i aramanız yeterli ! Siz arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın.


romorklu romorksuz tasima

Römorklu Römorksuz Jet Ski, Zodyak ve Tekne Transfer Hizmetleri

Römork, zodyak veya teknenizi teslim alıp araç arkasında çekerek değil, çekicimizin üzerinde transferini sağlıyoruz.(Maximum Uzunluk: 5.30 metre)